Pregled

Sezona: Krog:
termin domača ekipa gostujoča ekipa sodnik igrišče status rezultat
1 18.08.2018 ob 20:00 ŠD Černelavci ŠD Tropovci-Tišina Igor Gomboc Černelavci zaključena 0:1
1 19.08.2018 ob 10:00 ŠD Dobel KMN Vivat Jani Flisar Rankovci zaključena 0:6
1 19.08.2018 ob 10:00 KMN Satahovci KMN Mister Baby Štefan Baranja Satahovci zaključena 0:2
1 19.08.2018 ob 10:00 KMN Kučnica ŠD Petanjci Bojan Flisar Korovci zaključena 1:5
1 19.08.2018 ob 10:00 ŠD Borejci KMN Mladinec Anton Horvat Borejci zaključena 4:4
1 19.08.2018 ob 10:00 KMN Krog 97 KMN Gradišče Andrej Tratnjek Krog zaključena 11:3
1 19.08.2018 ob 11:00 KMN Krajna ŠD Kupšinci Ivan Cener Krajna zaključena 5:5
2 25.08.2018 ob 20:00 KMN Vivat ŠD Tropovci-Tišina Štefan Baranja Černelavci zaključena 3:1
2 25.08.2018 ob 20:00 KMN Mister Baby KMN Kučnica Jani Flisar Gederovci zaključena 3:0b.b.
2 25.08.2018 ob 20:00 ŠD Kupšinci KMN Satahovci Bojan Flisar Kupšinci zaključena 8:0
2 26.08.2018 ob 10:00 KMN Mladinec KMN Krog 97 Ivan Cener Murski Črnci zaključena 5:5
2 26.08.2018 ob 10:00 ŠD Petanjci ŠD Borejci Andrej Tratnjek Petanjci zaključena 0:13
2 26.08.2018 ob 10:00 ŠD Dobel KMN Krajna Aleš Müller Rankovci zaključena 3:9
2 26.08.2018 ob 11:00 KMN Gradišče ŠD Černelavci Uroš Pavel Gradišče zaključena 1:3
3 01.09.2018 ob 20:00 KMN Krajna KMN Vivat Ivan Cener Krajna zaključena 1:6
3 01.09.2018 ob 20:00 ŠD Černelavci KMN Mladinec Aleš Müller Černelavci zaključena 5:1
3 02.09.2018 ob 09:30 KMN Krog 97 ŠD Petanjci Jani Flisar Krog zaključena 8:1
3 02.09.2018 ob 10:00 KMN Satahovci ŠD Dobel Jože Gabor Satahovci zaključena 3:9
3 02.09.2018 ob 10:00 KMN Kučnica ŠD Kupšinci Andrej Tratnjek Korovci zaključena 1:4
3 02.09.2018 ob 10:00 ŠD Tropovci-Tišina KMN Gradišče Anton Horvat Tropovci zaključena 9:1
3 12.09.2018 ob 18:00 ŠD Borejci KMN Mister Baby Aleš Müller Borejci zaključena 5:2
4 08.09.2018 ob 20:00 KMN Vivat KMN Gradišče Štefan Baranja Černelavci zaključena 3:4
4 08.09.2018 ob 20:00 KMN Mister Baby KMN Krog 97 Uroš Pavel Gederovci zaključena 3:4
4 08.09.2018 ob 20:00 ŠD Kupšinci ŠD Borejci Aleš Müller Kupšinci zaključena 4:1
4 08.09.2018 ob 20:00 KMN Krajna KMN Satahovci Igor Gomboc Krajna zaključena 11:0
4 09.09.2018 ob 10:00 KMN Mladinec ŠD Tropovci-Tišina Andrej Tratnjek Murski Črnci zaključena 1:4
4 09.09.2018 ob 10:00 ŠD Petanjci ŠD Černelavci Jože Gabor Petanjci zaključena 2:7
4 09.09.2018 ob 10:00 ŠD Dobel KMN Kučnica Jani Flisar Rankovci zaključena 3:5
5 15.09.2018 ob 20:00 ŠD Černelavci KMN Mister Baby Igor Gomboc Černelavci zaključena 3:2
5 15.09.2018 ob 20:00 KMN Satahovci KMN Vivat Darko Vereš Satahovci
5 16.09.2018 ob 10:00 KMN Kučnica KMN Krajna Jani Flisar Korovci zaključena 2:8
5 16.09.2018 ob 10:00 ŠD Dobel ŠD Borejci Štefan Baranja Rankovci zaključena 0:0
5 16.09.2018 ob 10:00 KMN Krog 97 ŠD Kupšinci Ivan Cener Krog zaključena 3:3
5 16.09.2018 ob 10:00 ŠD Tropovci-Tišina ŠD Petanjci Andrej Tratnjek Tropovci zaključena 3:0
5 20.09.2018 ob 17:30 KMN Gradišče KMN Mladinec Štefan Baranja Gradišče zaključena 21:0
6 22.09.2018 ob 20:00 KMN Vivat KMN Mladinec Andrej Tratnjek Černelavci zaključena 6:4
6 22.09.2018 ob 20:00 ŠD Kupšinci ŠD Černelavci Štefan Baranja Kupšinci zaključena 5:3
6 22.09.2018 ob 20:00 KMN Krajna ŠD Borejci Jože Gabor Krajna zaključena 1:3
6 22.09.2018 ob 20:00 KMN Satahovci KMN Kučnica Uroš Pavel Satahovci zaključena 2:3
6 22.09.2018 ob 20:30 KMN Mister Baby ŠD Tropovci-Tišina Tomaž Pavel Gederovci zaključena 8:3
6 23.09.2018 ob 10:00 ŠD Petanjci KMN Gradišče Anton Horvat Petanjci zaključena 2:3
6 23.09.2018 ob 10:00 ŠD Dobel KMN Krog 97 Darko Vereš Rankovci zaključena 1:4
7 29.09.2018 ob 17:30 KMN Gradišče KMN Mister Baby Uroš Pavel Gradišče zaključena 0:7
7 29.09.2018 ob 19:00 ŠD Černelavci ŠD Dobel Andrej Tratnjek Černelavci zaključena 6:1
7 30.09.2018 ob 10:00 KMN Kučnica KMN Vivat Igor Gomboc Korovci zaključena 1:1
7 30.09.2018 ob 10:00 ŠD Borejci KMN Satahovci Jani Flisar Borejci
7 30.09.2018 ob 10:00 KMN Krog 97 KMN Krajna Anton Horvat Krog zaključena 2:5
7 30.09.2018 ob 10:00 ŠD Tropovci-Tišina ŠD Kupšinci Uroš Pavel Tropovci zaključena 1:2
7 30.09.2018 ob 10:00 KMN Mladinec ŠD Petanjci Tomaž Pavel Murski Črnci zaključena 7:3
8 06.10.2018 ob 19:00 KMN Vivat ŠD Petanjci Aleš Müller Černelavci zaključena 3:1
8 06.10.2018 ob 19:00 KMN Mister Baby KMN Mladinec Darko Vereš Gederovci zaključena 2:1
8 06.10.2018 ob 19:00 ŠD Kupšinci KMN Gradišče Erih Babič Kupšinci zaključena 8:3
8 06.10.2018 ob 19:00 KMN Krajna ŠD Černelavci Štefan Baranja Krajna zaključena 3:2
8 06.10.2018 ob 19:00 KMN Satahovci KMN Krog 97 Uroš Pavel Satahovci zaključena 4:5
8 07.10.2018 ob 10:00 ŠD Dobel ŠD Tropovci-Tišina Anton Horvat Rankovci zaključena 0:4
8 07.10.2018 ob 10:00 KMN Kučnica ŠD Borejci Andrej Tratnjek Korovci zaključena 3:10
9 13.10.2018 ob 19:00 ŠD Černelavci KMN Satahovci Ivan Cener Černelavci zaključena 7:0
9 14.10.2018 ob 10:00 ŠD Borejci KMN Vivat Andrej Tratnjek Borejci zaključena 3:2
9 14.10.2018 ob 10:00 KMN Krog 97 KMN Kučnica Jani Flisar Satahovci zaključena 3:1
9 14.10.2018 ob 10:00 ŠD Tropovci-Tišina KMN Krajna Bojan Flisar Tropovci zaključena 2:2
9 14.10.2018 ob 10:00 KMN Mladinec ŠD Kupšinci Darko Vereš Murski Črnci zaključena 5:4
9 14.10.2018 ob 11:00 ŠD Petanjci KMN Mister Baby Anton Horvat Petanjci zaključena 1:2
9 14.10.2018 ob 11:00 KMN Gradišče ŠD Dobel Štefan Baranja Gradišče zaključena 5:1
10 20.10.2018 ob 19:00 KMN Vivat KMN Mister Baby Bojan Flisar Černelavci zaključena 1:4
10 20.10.2018 ob 19:00 ŠD Kupšinci ŠD Petanjci Andrej Tratnjek Kupšinci zaključena 0:0
10 20.10.2018 ob 19:00 KMN Krajna KMN Gradišče Darko Vereš Krajna zaključena 3:1
10 20.10.2018 ob 19:00 KMN Satahovci ŠD Tropovci-Tišina Igor Gomboc Satahovci zaključena 3:4
10 21.10.2018 ob 10:00 ŠD Dobel KMN Mladinec Jani Flisar Rankovci zaključena 6:3
10 21.10.2018 ob 10:00 KMN Kučnica ŠD Černelavci Jože Gabor Korovci zaključena 0:6
10 21.10.2018 ob 10:00 ŠD Borejci KMN Krog 97 Ivan Cener Borejci zaključena 8:2
11 26.10.2018 ob 19:00 KMN Krog 97 KMN Vivat Igor Gomboc Satahovci zaključena 5:3
11 27.10.2018 ob 19:00 ŠD Černelavci ŠD Borejci Andrej Tratnjek Černelavci zaključena 1:2
11 27.10.2018 ob 19:00 KMN Mister Baby ŠD Kupšinci Štefan Baranja Gederovci zaključena 3:3
11 28.10.2018 ob 10:00 ŠD Tropovci-Tišina KMN Kučnica Bojan Flisar Tropovci zaključena 5:0
11 28.10.2018 ob 10:00 KMN Mladinec KMN Krajna Ivan Cener Murski Črnci zaključena 1:3
11 28.10.2018 ob 10:00 ŠD Petanjci ŠD Dobel Anton Horvat Petanjci zaključena 5:3
11 31.10.2018 ob 11:00 KMN Gradišče KMN Satahovci Uroš Pavel Gradišče zaključena 5:2
12 03.11.2018 ob 18:00 KMN Vivat ŠD Kupšinci Uroš Pavel Černelavci zaključena 5:3
12 03.11.2018 ob 18:00 KMN Krajna ŠD Petanjci Bojan Flisar Krajna zaključena 6:0
12 03.11.2018 ob 18:00 KMN Satahovci KMN Mladinec Aleš Müller Satahovci zaključena 0:1
12 03.11.2018 ob 20:00 KMN Krog 97 ŠD Černelavci Ivan Cener Satahovci zaključena 1:4
12 04.11.2018 ob 10:00 ŠD Dobel KMN Mister Baby Darko Vereš Rankovci zaključena 1:10
12 04.11.2018 ob 10:00 KMN Kučnica KMN Gradišče Aleš Müller Korovci zaključena 2:5
12 04.11.2018 ob 10:00 ŠD Borejci ŠD Tropovci-Tišina Jože Gabor Borejci zaključena 2:1
13 09.11.2018 ob 19:00 KMN Satahovci ŠD Petanjci Anton Horvat Satahovci zaključena 1:3
13 10.11.2018 ob 18:00 ŠD Černelavci KMN Vivat Andrej Tratnjek Černelavci zaključena 1:3
13 10.11.2018 ob 18:00 KMN Mister Baby KMN Krajna Aleš Müller Gederovci zaključena 3:1
13 11.11.2018 ob 10:00 ŠD Dobel ŠD Kupšinci Jože Gabor Rankovci zaključena 1:5
13 11.11.2018 ob 10:00 ŠD Tropovci-Tišina KMN Krog 97 Igor Gomboc Tropovci zaključena 1:4
13 11.11.2018 ob 10:00 KMN Mladinec KMN Kučnica Jani Flisar Murski Črnci zaključena 6:1
13 11.11.2018 ob 11:00 KMN Gradišče ŠD Borejci Ivan Cener Gradišče zaključena 1:7
14 16.11.2018 ob 18:00 KMN Mister Baby KMN Satahovci Anton Horvat Gederovci zaključena 19:0
14 17.11.2018 ob 17:00 ŠD Kupšinci KMN Krajna Ivan Cener Rankovci zaključena 2:6
14 17.11.2018 ob 19:30 KMN Vivat ŠD Dobel Andrej Tratnjek Černelavci zaključena 3:4
14 18.11.2018 ob 10:00 ŠD Tropovci-Tišina ŠD Černelavci Jože Gabor Tropovci zaključena 0:4
14 18.11.2018 ob 10:00 ŠD Petanjci KMN Kučnica Bojan Flisar Petanjci zaključena 1:1
14 18.11.2018 ob 10:00 KMN Mladinec ŠD Borejci Štefan Baranja Murski Črnci
14 18.11.2018 ob 11:15 KMN Gradišče KMN Krog 97 Uroš Pavel Gradišče zaključena 6:3
15 23.03.2019 ob 19:00 KMN Satahovci ŠD Kupšinci Andrej Tratnjek Satahovci zaključena 0:7
15 23.03.2019 ob 19:00 KMN Krajna ŠD Dobel Uroš Pavel Krajna zaključena 2:3
15 23.03.2019 ob 19:00 ŠD Černelavci KMN Gradišče Aleš Müller Černelavci zaključena 7:2
15 24.03.2019 ob 10:00 ŠD Tropovci-Tišina KMN Vivat Ivan Cener Tropovci zaključena 3:2
15 24.03.2019 ob 10:00 KMN Kučnica KMN Mister Baby Anton Horvat Korovci zaključena 1:5
15 24.03.2019 ob 10:00 ŠD Borejci ŠD Petanjci Štefan Baranja Borejci zaključena 5:3
15 01.05.2019 ob 11:00 KMN Krog 97 KMN Mladinec Andrej Tratnjek Krog zaključena 3:2
16 30.03.2019 ob 19:00 KMN Vivat KMN Krajna Štefan Baranja Černelavci zaključena 3:3
16 30.03.2019 ob 19:00 KMN Mister Baby ŠD Borejci Bojan Flisar Gederovci zaključena 4:2
16 31.03.2019 ob 10:00 ŠD Kupšinci KMN Kučnica Igor Gomboc Korovci zaključena 2:2
16 31.03.2019 ob 10:00 KMN Mladinec ŠD Černelavci Jani Flisar Murski Črnci zaključena 2:6
16 31.03.2019 ob 10:00 ŠD Petanjci KMN Krog 97 Uroš Pavel Petanjci zaključena 1:7
16 31.03.2019 ob 10:00 ŠD Dobel KMN Satahovci Andrej Tratnjek Rankovci zaključena 2:0
16 31.03.2019 ob 11:00 KMN Gradišče ŠD Tropovci-Tišina Ivan Cener Gradišče zaključena 1:1
17 06.04.2019 ob 20:00 KMN Satahovci KMN Krajna Bojan Flisar Satahovci zaključena 1:9
17 06.04.2019 ob 20:00 ŠD Černelavci ŠD Petanjci Andrej Tratnjek Černelavci zaključena 2:1
17 07.04.2019 ob 10:00 KMN Krog 97 KMN Mister Baby Andrej Tratnjek Satahovci zaključena 5:2
17 07.04.2019 ob 10:00 ŠD Borejci ŠD Kupšinci Aleš Müller Borejci zaključena 3:2
17 07.04.2019 ob 10:00 ŠD Tropovci-Tišina KMN Mladinec Darko Vereš Tropovci zaključena 9:2
17 07.04.2019 ob 10:00 KMN Kučnica ŠD Dobel Jože Gabor Korovci zaključena 6:6
17 07.04.2019 ob 11:00 KMN Gradišče KMN Vivat Anton Horvat Gradišče zaključena 7:3
18 13.04.2019 ob 20:00 KMN Vivat KMN Satahovci Štefan Baranja Černelavci zaključena 15:3
18 13.04.2019 ob 20:00 KMN Mister Baby ŠD Černelavci Aleš Müller Gederovci zaključena 4:4
18 13.04.2019 ob 20:00 KMN Krajna KMN Kučnica Franc Cener Krajna zaključena 2:0
18 13.04.2019 ob 20:00 ŠD Kupšinci KMN Krog 97 Uroš Pavel Rankovci zaključena 4:9
18 14.04.2019 ob 10:00 ŠD Borejci ŠD Dobel Ivan Cener Borejci zaključena 2:0
18 14.04.2019 ob 10:00 ŠD Petanjci ŠD Tropovci-Tišina Jože Gabor Petanjci zaključena 3:10
18 14.04.2019 ob 10:00 KMN Mladinec KMN Gradišče Andrej Tratnjek Murski Črnci zaključena 6:4
19 20.04.2019 ob 20:00 ŠD Černelavci ŠD Kupšinci Štefan Baranja Černelavci zaključena 8:1
19 22.04.2019 ob 10:00 KMN Mladinec KMN Vivat Aleš Müller Murski Črnci zaključena 4:10
19 22.04.2019 ob 10:00 ŠD Borejci KMN Krajna Andrej Tratnjek Borejci zaključena 2:1
19 22.04.2019 ob 10:00 ŠD Tropovci-Tišina KMN Mister Baby Franc Cener Tropovci zaključena 1:4
19 22.04.2019 ob 10:00 KMN Krog 97 ŠD Dobel Ivan Cener Krog zaključena 10:0
19 22.04.2019 ob 11:00 KMN Gradišče ŠD Petanjci Jože Gabor Gradišče zaključena 3:1
19 30.04.2019 ob 19:00 KMN Kučnica KMN Satahovci Bojan Flisar Korovci zaključena 8:4
20 27.04.2019 ob 20:00 KMN Mister Baby KMN Gradišče Bojan Flisar Gederovci zaključena 3:1
20 27.04.2019 ob 20:00 KMN Vivat KMN Kučnica Štefan Baranja Černelavci zaključena 2:4
20 27.04.2019 ob 20:00 KMN Satahovci ŠD Borejci Darko Vereš Satahovci zaključena 2:6
20 27.04.2019 ob 20:00 KMN Krajna KMN Krog 97 Uroš Pavel Krajna zaključena 3:5
20 28.04.2019 ob 08:45 ŠD Petanjci KMN Mladinec Ivan Cener Petanjci zaključena 3:4
20 28.04.2019 ob 10:00 ŠD Kupšinci ŠD Tropovci-Tišina Aleš Müller Tropovci zaključena 1:5
20 28.04.2019 ob 10:00 ŠD Dobel ŠD Černelavci Andrej Tratnjek Rankovci zaključena 2:15
21 04.05.2019 ob 18:30 KMN Krog 97 KMN Satahovci Franc Cener Krog zaključena 9:1
21 04.05.2019 ob 20:00 ŠD Černelavci KMN Krajna Anton Horvat Černelavci zaključena 1:8
21 05.05.2019 ob 10:00 ŠD Petanjci KMN Vivat Uroš Pavel Petanjci zaključena 3:5
21 05.05.2019 ob 10:00 KMN Mladinec KMN Mister Baby Darko Vereš Murski Črnci zaključena 2:6
21 05.05.2019 ob 10:00 ŠD Tropovci-Tišina ŠD Dobel Štefan Baranja Tropovci zaključena 10:2
21 05.05.2019 ob 10:00 ŠD Borejci KMN Kučnica Jože Gabor Borejci zaključena 8:2
21 05.05.2019 ob 11:00 KMN Gradišče ŠD Kupšinci Andrej Tratnjek Gradišče zaključena 2:5
22 11.05.2019 ob 19:30 KMN Mister Baby ŠD Petanjci Bojan Flisar Gederovci zaključena 6:0
22 11.05.2019 ob 20:00 KMN Satahovci ŠD Černelavci Darko Vereš Satahovci zaključena 0:11
22 11.05.2019 ob 20:00 KMN Vivat ŠD Borejci Aleš Müller Černelavci zaključena 4:10
22 11.05.2019 ob 20:00 KMN Krajna ŠD Tropovci-Tišina Štefan Baranja Krajna zaključena 1:3
22 12.05.2019 ob 10:00 ŠD Kupšinci KMN Mladinec Andrej Tratnjek Murski Črnci zaključena 5:4
22 12.05.2019 ob 10:00 KMN Kučnica KMN Krog 97 Ivan Cener Korovci zaključena 3:2
22 12.05.2019 ob 10:00 ŠD Dobel KMN Gradišče Jani Flisar Rankovci zaključena 1:2
23 18.05.2019 ob 18:30 ŠD Černelavci KMN Kučnica Andrej Tratnjek Černelavci zaključena 2:4
23 18.05.2019 ob 20:00 KMN Mister Baby KMN Vivat Ivan Cener Gederovci zaključena 7:4
23 19.05.2019 ob 10:00 ŠD Petanjci ŠD Kupšinci Jože Gabor Petanjci zaključena 3:6
23 19.05.2019 ob 10:00 ŠD Tropovci-Tišina KMN Satahovci Bojan Flisar Tropovci zaključena 7:1
23 19.05.2019 ob 10:00 KMN Mladinec ŠD Dobel Uroš Pavel Murski Črnci zaključena 8:2
23 19.05.2019 ob 10:00 KMN Krog 97 ŠD Borejci Štefan Baranja Krog zaključena 5:5
23 19.05.2019 ob 11:00 KMN Gradišče KMN Krajna Jani Flisar Gradišče zaključena 3:0
24 24.05.2019 ob 20:00 ŠD Kupšinci KMN Mister Baby Aleš Müller Gederovci zaključena 1:6
24 26.05.2019 ob 10:00 KMN Krajna KMN Mladinec Darko Vereš Krajna
24 26.05.2019 ob 10:00 ŠD Borejci ŠD Černelavci Bojan Flisar Borejci
24 26.05.2019 ob 10:00 KMN Kučnica ŠD Tropovci-Tišina Jože Gabor Korovci
24 26.05.2019 ob 10:00 ŠD Dobel ŠD Petanjci Aleš Müller Rankovci
24 26.05.2019 ob 11:00 KMN Vivat KMN Krog 97 Jani Flisar Černelavci
24 26.05.2019 ob 11:00 KMN Satahovci KMN Gradišče Štefan Baranja Satahovci
25 01.06.2019 ob 19:30 ŠD Kupšinci KMN Vivat Kupšinci
25 01.06.2019 ob 19:30 ŠD Černelavci KMN Krog 97 Černelavci
25 01.06.2019 ob 19:30 KMN Mister Baby ŠD Dobel Gederovci
25 02.06.2019 ob 10:00 ŠD Petanjci KMN Krajna Petanjci
25 02.06.2019 ob 10:00 KMN Mladinec KMN Satahovci Murski Črnci
25 02.06.2019 ob 10:00 ŠD Tropovci-Tišina ŠD Borejci Tropovci
25 02.06.2019 ob 11:00 KMN Gradišče KMN Kučnica Gradišče
26 08.06.2019 ob 20:00 KMN Vivat ŠD Černelavci Černelavci
26 08.06.2019 ob 20:00 KMN Krajna KMN Mister Baby Krajna
26 08.06.2019 ob 20:00 KMN Kučnica KMN Mladinec Korovci
26 08.06.2019 ob 20:00 ŠD Kupšinci ŠD Dobel Kupšinci
26 09.06.2019 ob 10:00 ŠD Petanjci KMN Satahovci Petanjci
26 09.06.2019 ob 10:00 KMN Krog 97 ŠD Tropovci-Tišina Krog
26 09.06.2019 ob 10:00 ŠD Borejci KMN Gradišče Borejci