Pregled

Krog:
termin domača ekipa gostujoča ekipa sodnik igrišče status rezultat
1 19.08.2017 ob 20:00 ŠD BOREJCI KMN MISTER BABY Ivan Cener Krajna zaključena 2:1
1 19.08.2017 ob 20:00 KMN SONČNI PARK VIVAT KMN KROG 97 Bojan Flisar Černelavci zaključena 3:2
1 20.08.2017 ob 10:00 KMN KUČNICA KMN KRAJNA Jani Flisar Korovci zaključena 3:1
1 20.08.2017 ob 10:00 KMN MLADINEC ŠD PETANJCI Anton Horvat Murski Črnci zaključena 1:2
1 20.08.2017 ob 10:00 ŠD DOBEL ŠD KUPŠINCI Andrej Tratnjek Rankovci zaključena 9:1
1 20.08.2017 ob 10:00 ŠD TROPOVCI-TIŠINA KMN SATAHOVCI Jože Gabor Tropovci zaključena 4:4
1 20.08.2017 ob 11:00 KMN GRADIŠČE ŠD ČERNELAVCI Štefan Baranja Gradišče zaključena 2:2
2 26.08.2017 ob 20:00 ŠD ČERNELAVCI KMN KROG 97 Ivan Cener Černelavci zaključena 3:5
2 26.08.2017 ob 20:00 KMN SATAHOVCI KMN SONČNI PARK VIVAT Štefan Baranja Satahovci zaključena 1:4
2 26.08.2017 ob 20:00 ŠD KUPŠINCI ŠD TROPOVCI-TIŠINA Igor Gomboc Kupšinci zaključena 3:5
2 26.08.2017 ob 20:00 KMN MISTER BABY ŠD DOBEL Bojan Flisar Gederovci zaključena 6:0
2 26.08.2017 ob 20:00 KMN KRAJNA KMN MLADINEC Franc Cener Krajna zaključena 4:3
2 27.08.2017 ob 10:00 ŠD PETANJCI ŠD BOREJCI Andrej Tratnjek Petanjci zaključena 2:7
2 27.08.2017 ob 11:00 KMN GRADIŠČE KMN KUČNICA Darko Vereš Gradišče zaključena 4:1
3 02.09.2017 ob 20:00 KMN SONČNI PARK VIVAT ŠD KUPŠINCI Aleš Müller Černelavci zaključena 2:5
3 03.09.2017 ob 10:00 KMN KUČNICA ŠD ČERNELAVCI Igor Gomboc Korovci zaključena 3:3
3 03.09.2017 ob 10:00 KMN MLADINEC KMN GRADIŠČE Ivan Cener Murski Črnci zaključena 7:7
3 03.09.2017 ob 10:00 ŠD BOREJCI KMN KRAJNA Jože Gabor Borejci zaključena 10:1
3 03.09.2017 ob 10:00 ŠD DOBEL ŠD PETANJCI Jani Flisar Rankovci zaključena 3:2
3 03.09.2017 ob 10:00 ŠD TROPOVCI-TIŠINA KMN MISTER BABY Štefan Baranja Tropovci zaključena 2:6
3 03.09.2017 ob 10:00 KMN KROG 97 KMN SATAHOVCI Andrej Tratnjek Krog zaključena 7:7
4 09.09.2017 ob 20:00 ŠD ČERNELAVCI KMN SATAHOVCI Jože Gabor Černelavci zaključena 2:0
4 09.09.2017 ob 20:00 ŠD KUPŠINCI KMN KROG 97 Ivan Cener Kupšinci zaključena 8:3
4 09.09.2017 ob 20:00 KMN KRAJNA ŠD DOBEL Štefan Baranja Krajna zaključena 3:4
4 09.09.2017 ob 20:00 KMN KUČNICA KMN MLADINEC Anton Horvat Korovci zaključena 3:7
4 10.09.2017 ob 10:00 ŠD PETANJCI ŠD TROPOVCI-TIŠINA Bojan Flisar Petanjci zaključena 2:6
4 10.09.2017 ob 11:00 KMN MISTER BABY KMN SONČNI PARK VIVAT Andrej Tratnjek Gederovci zaključena 0:0
4 10.09.2017 ob 11:00 KMN GRADIŠČE ŠD BOREJCI Aleš Müller Gradišče zaključena 1:6
5 16.09.2017 ob 20:00 KMN SONČNI PARK VIVAT ŠD PETANJCI Jože Gabor Černelavci zaključena 1:0
5 16.09.2017 ob 20:00 KMN SATAHOVCI ŠD KUPŠINCI Darko Vereš Satahovci zaključena 2:2
5 28.09.2017 ob 17:00 KMN KROG 97 KMN MISTER BABY Štefan Baranja Krog zaključena 3:3
5 28.09.2017 ob 19:00 ŠD DOBEL KMN GRADIŠČE Igor Gomboc Rankovci zaključena 3:1
5 29.09.2017 ob 17:00 KMN MLADINEC ŠD ČERNELAVCI Aleš Müller Murski Črnci zaključena 8:2
5 29.09.2017 ob 17:00 ŠD BOREJCI KMN KUČNICA Franc Cener Borejci zaključena 7:2
5 29.09.2017 ob 17:00 ŠD TROPOVCI-TIŠINA KMN KRAJNA Bojan Flisar Tropovci zaključena 1:4
6 23.09.2017 ob 19:00 ŠD ČERNELAVCI ŠD KUPŠINCI Ivan Cener Černelavci zaključena 2:2
6 23.09.2017 ob 19:00 KMN MISTER BABY KMN SATAHOVCI Bojan Flisar Gederovci zaključena 9:2
6 23.09.2017 ob 19:00 KMN KRAJNA KMN SONČNI PARK VIVAT Darko Vereš Krajna zaključena 6:1
6 24.09.2017 ob 10:00 ŠD PETANJCI KMN KROG 97 Anton Horvat Petanjci zaključena 5:1
6 24.09.2017 ob 10:00 KMN KUČNICA ŠD DOBEL Franc Cener Korovci zaključena 3:2
6 24.09.2017 ob 10:00 KMN MLADINEC ŠD BOREJCI Štefan Baranja Murski Črnci zaključena 1:8
6 24.09.2017 ob 11:00 KMN GRADIŠČE ŠD TROPOVCI-TIŠINA Andrej Tratnjek Gradišče zaključena 5:3
7 01.10.2017 ob 10:00 ŠD DOBEL KMN MLADINEC Štefan Baranja Rankovci zaključena 0:13
7 01.10.2017 ob 10:00 ŠD TROPOVCI-TIŠINA KMN KUČNICA Franc Cener Tropovci zaključena 0:3
7 01.10.2017 ob 10:00 KMN KROG 97 KMN KRAJNA Ivan Cener Krog zaključena 2:4
7 30.09.2017 ob 19:00 KMN SONČNI PARK VIVAT KMN GRADIŠČE Anton Horvat Černelavci zaključena 1:1
7 30.09.2017 ob 19:00 KMN SATAHOVCI ŠD PETANJCI Igor Gomboc Satahovci zaključena 1:1
7 30.09.2017 ob 19:00 ŠD KUPŠINCI KMN MISTER BABY Aleš Müller Kupšinci zaključena 3:1
7 31.10.2017 ob 10:00 ŠD BOREJCI ŠD ČERNELAVCI Andrej Tratnjek Borejci zaključena 4:4
8 07.10.2017 ob 19:00 ŠD ČERNELAVCI KMN MISTER BABY Andrej Tratnjek Černelavci zaključena 2:2
8 07.10.2017 ob 20:00 KMN KRAJNA KMN SATAHOVCI Anton Horvat Krajna zaključena 3:2
8 08.10.2017 ob 10:00 ŠD PETANJCI ŠD KUPŠINCI Jani Flisar Petanjci zaključena 2:1
8 08.10.2017 ob 10:00 KMN KUČNICA KMN SONČNI PARK VIVAT Štefan Baranja Korovci zaključena 1:2
8 08.10.2017 ob 10:00 KMN MLADINEC ŠD TROPOVCI-TIŠINA Ivan Cener Murski Črnci zaključena 4:3
8 08.10.2017 ob 10:00 ŠD BOREJCI ŠD DOBEL Aleš Müller Borejci zaključena 3:5
8 08.10.2017 ob 10:00 KMN GRADIŠČE KMN KROG 97 Franc Cener Gradišče zaključena 2:6
9 14.10.2017 ob 19:00 KMN SATAHOVCI KMN GRADIŠČE Aleš Müller Satahovci zaključena 2:2
9 14.10.2017 ob 19:00 ŠD KUPŠINCI KMN KRAJNA Andrej Tratnjek Kupšinci zaključena 2:3
9 14.10.2017 ob 19:00 KMN MISTER BABY ŠD PETANJCI Igor Gomboc Gederovci zaključena 4:1
9 15.10.2017 ob 10:00 ŠD DOBEL ŠD ČERNELAVCI Bojan Flisar Rankovci zaključena 2:2
9 15.10.2017 ob 10:00 ŠD TROPOVCI-TIŠINA ŠD BOREJCI Jože Gabor Tropovci zaključena 1:6
9 15.10.2017 ob 10:00 KMN KROG 97 KMN KUČNICA Darko Vereš Krog zaključena 3:4
9 30.10.2017 ob 20:00 KMN SONČNI PARK VIVAT KMN MLADINEC Štefan Baranja Černelavci zaključena 8:1
10 10.11.2017 ob 18:00 ŠD ČERNELAVCI ŠD PETANJCI Aleš Müller Černelavci zaključena 1:8
10 21.10.2017 ob 19:00 KMN KRAJNA KMN MISTER BABY Bojan Flisar Krajna zaključena 3:2
10 22.10.2017 ob 10:00 KMN KUČNICA KMN SATAHOVCI Franc Cener Korovci zaključena 1:0
10 22.10.2017 ob 10:00 KMN MLADINEC KMN KROG 97 Štefan Baranja Murski Črnci zaključena 2:4
10 22.10.2017 ob 10:00 ŠD BOREJCI KMN SONČNI PARK VIVAT Andrej Tratnjek Borejci zaključena 4:3
10 22.10.2017 ob 10:00 ŠD DOBEL ŠD TROPOVCI-TIŠINA Aleš Müller Rankovci zaključena 5:7
10 22.10.2017 ob 11:00 KMN GRADIŠČE ŠD KUPŠINCI Anton Horvat Gradišče zaključena 2:2
11 28.10.2017 ob 19:00 KMN SONČNI PARK VIVAT ŠD ČERNELAVCI Bojan Flisar Černelavci zaključena 2:0
11 28.10.2017 ob 19:00 KMN SATAHOVCI ŠD DOBEL Anton Horvat Satahovci zaključena 0:10
11 28.10.2017 ob 19:00 ŠD KUPŠINCI ŠD BOREJCI Aleš Müller Kupšinci zaključena 6:2
11 28.10.2017 ob 19:00 KMN MISTER BABY KMN MLADINEC Štefan Baranja Gederovci zaključena 3:1
11 28.10.2017 ob 19:00 KMN KRAJNA KMN GRADIŠČE Igor Gomboc Krajna zaključena 6:2
11 29.10.2017 ob 10:00 KMN KROG 97 ŠD TROPOVCI-TIŠINA Franc Cener Krog zaključena 6:7
11 29.10.2017 ob 10:00 ŠD PETANJCI KMN KUČNICA Jože Gabor Petanjci zaključena 2:1
12 04.11.2017 ob 18:00 ŠD ČERNELAVCI KMN KRAJNA Andrej Tratnjek Černelavci zaključena 2:2
12 05.11.2017 ob 10:00 KMN KUČNICA KMN MISTER BABY Aleš Müller Korovci zaključena 1:4
12 05.11.2017 ob 10:00 KMN MLADINEC ŠD KUPŠINCI Jože Gabor Murski Črnci zaključena 2:3
12 05.11.2017 ob 10:00 ŠD BOREJCI KMN SATAHOVCI Franc Cener Borejci zaključena 4:1
12 05.11.2017 ob 10:00 ŠD DOBEL KMN KROG 97 Igor Gomboc Rankovci zaključena 2:4
12 05.11.2017 ob 10:00 ŠD TROPOVCI-TIŠINA KMN SONČNI PARK VIVAT Darko Vereš Tropovci zaključena 3:6
12 05.11.2017 ob 11:00 KMN GRADIŠČE ŠD PETANJCI Anton Horvat Gradišče zaključena 1:2
13 12.11.2017 ob 10:00 KMN SONČNI PARK VIVAT ŠD DOBEL Aleš Müller Černelavci zaključena 1:1
13 12.11.2017 ob 10:00 KMN SATAHOVCI KMN MLADINEC Anton Horvat Satahovci zaključena 0:11
13 12.11.2017 ob 10:00 ŠD KUPŠINCI KMN KUČNICA Bojan Flisar Kupšinci zaključena 6:2
13 12.11.2017 ob 10:00 KMN MISTER BABY KMN GRADIŠČE Franc Cener Gederovci zaključena 7:1
13 12.11.2017 ob 10:00 ŠD TROPOVCI-TIŠINA ŠD ČERNELAVCI Igor Gomboc Tropovci zaključena 3:0
13 12.11.2017 ob 10:00 KMN KROG 97 ŠD BOREJCI Andrej Tratnjek Krog zaključena 2:1
13 12.11.2017 ob 10:00 ŠD PETANJCI KMN KRAJNA Štefan Baranja Petanjci zaključena 1:3