Pregled

Sezona: Krog:
termin domača ekipa gostujoča ekipa sodnik igrišče status rezultat
1 18.08.2018 ob 20:00 ŠD Černelavci ŠD Tropovci-Tišina Igor Gomboc Černelavci zaključena 0:1
1 19.08.2018 ob 10:00 ŠD Dobel KMN Vivat Jani Flisar Rankovci zaključena 0:6
1 19.08.2018 ob 10:00 KMN Satahovci KMN Mister Baby Štefan Baranja Satahovci zaključena 0:2
1 19.08.2018 ob 10:00 KMN Kučnica ŠD Petanjci Bojan Flisar Korovci zaključena 1:5
1 19.08.2018 ob 10:00 ŠD Borejci KMN Mladinec Anton Horvat Borejci zaključena 4:4
1 19.08.2018 ob 10:00 KMN Krog 97 KMN Gradišče Andrej Tratnjek Krog zaključena 11:3
1 19.08.2018 ob 11:00 KMN Krajna ŠD Kupšinci Ivan Cener Krajna zaključena 5:5
2 25.08.2018 ob 20:00 KMN Vivat ŠD Tropovci-Tišina Štefan Baranja Černelavci zaključena 3:1
2 25.08.2018 ob 20:00 KMN Mister Baby KMN Kučnica Jani Flisar Gederovci zaključena 3:0b.b.
2 25.08.2018 ob 20:00 ŠD Kupšinci KMN Satahovci Bojan Flisar Kupšinci zaključena 8:0
2 26.08.2018 ob 10:00 KMN Mladinec KMN Krog 97 Ivan Cener Murski Črnci zaključena 5:5
2 26.08.2018 ob 10:00 ŠD Petanjci ŠD Borejci Andrej Tratnjek Petanjci zaključena 0:13
2 26.08.2018 ob 10:00 ŠD Dobel KMN Krajna Aleš Müller Rankovci zaključena 3:9
2 26.08.2018 ob 11:00 KMN Gradišče ŠD Černelavci Uroš Pavel Gradišče zaključena 1:3
3 01.09.2018 ob 20:00 KMN Krajna KMN Vivat Ivan Cener Krajna zaključena 1:6
3 01.09.2018 ob 20:00 ŠD Černelavci KMN Mladinec Aleš Müller Černelavci zaključena 5:1
3 02.09.2018 ob 09:30 KMN Krog 97 ŠD Petanjci Jani Flisar Krog zaključena 8:1
3 02.09.2018 ob 10:00 KMN Satahovci ŠD Dobel Jože Gabor Satahovci zaključena 3:9
3 02.09.2018 ob 10:00 KMN Kučnica ŠD Kupšinci Andrej Tratnjek Korovci zaključena 1:4
3 02.09.2018 ob 10:00 ŠD Tropovci-Tišina KMN Gradišče Anton Horvat Tropovci zaključena 9:1
3 12.09.2018 ob 18:00 ŠD Borejci KMN Mister Baby Aleš Müller Borejci zaključena 5:2
4 08.09.2018 ob 20:00 KMN Vivat KMN Gradišče Štefan Baranja Černelavci zaključena 3:4
4 08.09.2018 ob 20:00 KMN Mister Baby KMN Krog 97 Uroš Pavel Gederovci zaključena 3:4
4 08.09.2018 ob 20:00 ŠD Kupšinci ŠD Borejci Aleš Müller Kupšinci zaključena 4:1
4 08.09.2018 ob 20:00 KMN Krajna KMN Satahovci Igor Gomboc Krajna zaključena 11:0
4 09.09.2018 ob 10:00 KMN Mladinec ŠD Tropovci-Tišina Andrej Tratnjek Murski Črnci zaključena 1:4
4 09.09.2018 ob 10:00 ŠD Petanjci ŠD Černelavci Jože Gabor Petanjci zaključena 2:7
4 09.09.2018 ob 10:00 ŠD Dobel KMN Kučnica Jani Flisar Rankovci zaključena 3:5
5 15.09.2018 ob 20:00 ŠD Černelavci KMN Mister Baby Igor Gomboc Černelavci zaključena 3:2
5 15.09.2018 ob 20:00 KMN Satahovci KMN Vivat Darko Vereš Satahovci
5 16.09.2018 ob 10:00 KMN Kučnica KMN Krajna Jani Flisar Korovci zaključena 2:8
5 16.09.2018 ob 10:00 ŠD Dobel ŠD Borejci Štefan Baranja Rankovci zaključena 0:0
5 16.09.2018 ob 10:00 KMN Krog 97 ŠD Kupšinci Ivan Cener Krog zaključena 3:3
5 16.09.2018 ob 10:00 ŠD Tropovci-Tišina ŠD Petanjci Andrej Tratnjek Tropovci zaključena 3:0
5 20.09.2018 ob 17:30 KMN Gradišče KMN Mladinec Štefan Baranja Gradišče zaključena 21:0
6 22.09.2018 ob 20:00 KMN Vivat KMN Mladinec Andrej Tratnjek Černelavci zaključena 6:4
6 22.09.2018 ob 20:00 ŠD Kupšinci ŠD Černelavci Štefan Baranja Kupšinci zaključena 5:3
6 22.09.2018 ob 20:00 KMN Krajna ŠD Borejci Jože Gabor Krajna zaključena 1:3
6 22.09.2018 ob 20:00 KMN Satahovci KMN Kučnica Uroš Pavel Satahovci zaključena 2:3
6 22.09.2018 ob 20:30 KMN Mister Baby ŠD Tropovci-Tišina Tomaž Pavel Gederovci zaključena 8:3
6 23.09.2018 ob 10:00 ŠD Petanjci KMN Gradišče Anton Horvat Petanjci zaključena 2:3
6 23.09.2018 ob 10:00 ŠD Dobel KMN Krog 97 Darko Vereš Rankovci zaključena 1:4
7 29.09.2018 ob 19:00 ŠD Černelavci ŠD Dobel Černelavci
7 30.09.2018 ob 10:00 KMN Kučnica KMN Vivat Korovci
7 30.09.2018 ob 10:00 ŠD Borejci KMN Satahovci Borejci
7 30.09.2018 ob 10:00 KMN Krog 97 KMN Krajna Krog
7 30.09.2018 ob 10:00 ŠD Tropovci-Tišina ŠD Kupšinci Tropovci
7 30.09.2018 ob 10:00 KMN Mladinec ŠD Petanjci Murski Črnci
7 30.09.2018 ob 11:00 KMN Gradišče KMN Mister Baby Gradišče
8 06.10.2018 ob 19:00 KMN Vivat ŠD Petanjci Černelavci
8 06.10.2018 ob 19:00 KMN Mister Baby KMN Mladinec Gederovci
8 06.10.2018 ob 19:00 ŠD Kupšinci KMN Gradišče Kupšinci
8 06.10.2018 ob 19:00 KMN Krajna ŠD Černelavci Krajna
8 06.10.2018 ob 19:00 KMN Satahovci KMN Krog 97 Satahovci
8 07.10.2018 ob 10:00 ŠD Dobel ŠD Tropovci-Tišina Rankovci
8 07.10.2018 ob 10:00 KMN Kučnica ŠD Borejci Korovci
9 13.10.2018 ob 19:00 ŠD Černelavci KMN Satahovci Černelavci
9 14.10.2018 ob 10:00 ŠD Borejci KMN Vivat Borejci
9 14.10.2018 ob 10:00 KMN Krog 97 KMN Kučnica Krog
9 14.10.2018 ob 10:00 ŠD Tropovci-Tišina KMN Krajna Tropovci
9 14.10.2018 ob 10:00 KMN Mladinec ŠD Kupšinci Murski Črnci
9 14.10.2018 ob 10:00 ŠD Petanjci KMN Mister Baby Petanjci
9 14.10.2018 ob 11:00 KMN Gradišče ŠD Dobel Gradišče
10 20.10.2018 ob 19:00 KMN Vivat KMN Mister Baby Černelavci
10 20.10.2018 ob 19:00 ŠD Kupšinci ŠD Petanjci Kupšinci
10 20.10.2018 ob 19:00 KMN Krajna KMN Gradišče Krajna
10 20.10.2018 ob 19:00 KMN Satahovci ŠD Tropovci-Tišina Satahovci
10 21.10.2018 ob 10:00 ŠD Dobel KMN Mladinec Rankovci
10 21.10.2018 ob 10:00 KMN Kučnica ŠD Černelavci Korovci
10 21.10.2018 ob 10:00 ŠD Borejci KMN Krog 97 Borejci
11 27.10.2018 ob 19:00 ŠD Černelavci ŠD Borejci Černelavci
11 27.10.2018 ob 19:00 KMN Mister Baby ŠD Kupšinci Gederovci
11 28.10.2018 ob 10:00 KMN Krog 97 KMN Vivat Krog
11 28.10.2018 ob 10:00 ŠD Tropovci-Tišina KMN Kučnica Tropovci
11 28.10.2018 ob 10:00 KMN Mladinec KMN Krajna Murski Črnci
11 28.10.2018 ob 10:00 ŠD Petanjci ŠD Dobel Petanjci
11 28.10.2018 ob 11:00 KMN Gradišče KMN Satahovci Gradišče
12 03.11.2018 ob 18:00 KMN Vivat ŠD Kupšinci
12 03.11.2018 ob 18:00 KMN Krajna ŠD Petanjci
12 03.11.2018 ob 18:00 KMN Satahovci KMN Mladinec
12 04.11.2018 ob 10:00 ŠD Dobel KMN Mister Baby
12 04.11.2018 ob 10:00 KMN Kučnica KMN Gradišče
12 04.11.2018 ob 10:00 ŠD Borejci ŠD Tropovci-Tišina
12 04.11.2018 ob 10:00 KMN Krog 97 ŠD Černelavci
13 10.11.2018 ob 18:00 ŠD Černelavci KMN Vivat
13 10.11.2018 ob 18:00 KMN Mister Baby KMN Krajna
13 10.11.2018 ob 18:00 ŠD Kupšinci ŠD Dobel
13 11.11.2018 ob 10:00 ŠD Tropovci-Tišina KMN Krog 97
13 11.11.2018 ob 10:00 KMN Mladinec KMN Kučnica
13 11.11.2018 ob 10:00 ŠD Petanjci KMN Satahovci
13 11.11.2018 ob 11:00 KMN Gradišče ŠD Borejci